НАКОПИЧУВАЛЬНА ПЕНСІЙНА СИСТЕМА «ПОСТАВЛЕНА НА ПАУЗУ»...

«Мені до пенсії ще далеко, але уже хвилює це питання: виявляється, що можу розраховувати хіба що на мінімалку.

Дякую дежаві за цю «перспективу». Вихід один – самому збирати, як кажуть, на чорний день, коли він настане.

Збирався ж наш уряд запроваджувати накопичувальну пенсійну системи, аби ми могли собі накопичити грошей на більшу пенсію. Але, бачу, крім балачок, нічого не робиться. То коли вже і в Україні, як у Європі, зможемо за роки праці відкласти собі на пенсію? Ю. І. Гаркавенко, м. Коростень».

Нагадаємо, що саме цього року українська влада, як ніколи раніше, була близькою до того, щоб нарешті ввести накопичувальну пенсійну систему, яка функціонувала б паралельно з діючою солідарною.

На початку року прем’єр-міністр Д. Шмигальзазначив: «Україна вже багато років має проблему з наповненням Пенсійного фонду. Працездатного населення стає менше, кількість пенсіонерів збільшується. Війна зробила ситуацію критичною. Реформа полягає в тому, що всі працевлаштовані українці матимуть свої пенсійні накопичувальні рахунки. Кошти надходитимуть туди з трьох джерел: внесок роботодавців, внесок держави на паритетних із роботодавцем засадах та добровільні внески громадян».

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 420 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2022. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира