НА ЖИТОМИРЩИНІ ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК ДЛЯ 11 ТИСЯЧ ПЕРШАЧКІВ

Попри всі труднощі викликані війною в області більшість навчальних закладів навчатимуться очно.

Цьому посприяла спільна робота освітян та обласної влади. Так, усі заклади, які розпочали навчальний процес мають укриття, що відповідають вимогам.

За даними Департаменту освіти і науки Житомирської ОВА, у 1 173 освітніх закладах області за парти сіли 135 тис учнів, з яких 11 тисяч — першокласники. Усі вони сповнені натхнення та прагнуть впевнено мандрувати країною знань.

«На жаль війна внесла своїкорективи й замість ремонтів та будівництва шкіл чи садочків ми будуємо оборонніспоруди, ремонтуємо та створюємо укриття та бомбосховища, щоб наші діти могли вчитися в безпеці», - розповів начальник Житомирської ОВА ВіталійБунечко.

Але, незважаючи на усі складності,освітні заклади надають можливість для всебічного розвитку дітей. Учні можуть відвідувати різні гуртки де розвиватимуть свої таланти та комунікабельність.

У випадку повітряної тривоги освітній процес буде продовжений в укритті до завершення тривоги. Там, де очне навчання організувати неможливо, освітній процес триватиме у змішаному форматі або онлайн.

Віталій Бунечко, побажав школярам вчитися, здобувати знання і щодня, щогодини перевершувати себе. Прагнути до нового і цікавого. Адже саме заради дітей, нашого юного покоління, українські герої боронять нашу країну від ворога.

«Після нашої Перемоги саме наші діти будуть рушієм відновлення України. Саме вони будуть творити наше і своє майбутнє», - зазначив він.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 627 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира