ПЕНСІЇ В УКРАЇНІ ЗАМОРОЗЯТЬ

«У мене пенсія 2520 гривень. Сусідам пенсію підвищили, а мені - ні.

Запитала у Пенсійному фонді, а мені відповіли, що й мені трохи підвищили, але я продовжила отримувати таку саму. Кажуть, що у мене пенсія з самого початку була меншою, ніж я отримую.

Як це може бути? Я й на ці гроші ледве можу прожити. Невже мені і далі не буде підвищення? З повагою – М. І. Ковтуненко, м. Олевськ». На жаль, підвищення пенсії в Україні поки призупинено.

Між іншим, середня пенсія зараз становить 5311 грн, тобто за рік вона збільшилася майже на 20%, але... Значну надбавку отримали далеко не всі: багатьом додали лише 100 гривень. Йдеться про тих, хто вийшов на пенсію у 2020-2022 роках (у Мінсоцполітики вважають, що у них «і так великі пенсії»). І подальше підвищення, повторюємо, в Україні поки призупинено.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 361 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира