ІСТОРІЇ ЗОВСІМ НЕ НА НІЧ

Пропонуємо вам ознайомитись із декількома коротенькими кримінальними історіями, кожна з яких могла б стати непоганою темою для якого-небудь фільму жахів.

Одразу попереджаємо: містики в наших випадках аж ніякої, а тому вони здаються ще більш загадковими...

ВЕСЕЛЕНЬКА НІЧ ІЗ МЕРЦЕМ

1979рік, Житомирський район. Дружина, чоловік та донька виїжджали на кілька днів до іншого міста гостювати до батьків. Потім, коли повернулися додому, побачили, що за їхньої відсутності хтось забирався до будинку і влаштував гулянку. У будинку все перевернули, але нічого не пропало. Тоді вони жили в селі під Житомиром і брати в молодої сім'ї в ті роки не було чого.

Увечері того ж дня чоловік пішов працювати в ніч, залишивши дружину з донькою вдома. Все було нормально, жінка прибрала сміття за непроханими гостями, на вулиці темніло, і вони почали готуватися до сну. Лягли спати, господиня поклала доньку поряд із собою. Близько опівночі вона прокинулася від гучного тупоту, ніби в передпокої бігала маленька дитина. Жінка перевірила, чи вхідні двері були зачинені на засув, у передпокої нікого не було. Страх оволодів жінкою, вона, не довго думаючи, залізла підковдру з головою, притиснувши доньку до грудей, і за кілька хвилин почалося найжахливіше.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 366 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира