ГАЗ, ЕЛЕКТРИКАЧИ ДРОВА: ЧИМ ВИГІДНІШЕ ОПАЛЮВАТИ ЖИТЛО

Мешканці багатоквартирних будинків великого вибору серед джерел опалення не мають.

Хоча й у цьому випадку можливі варіанти. А ось власники приватних будинків можуть обирати спосіб опалення житла: дрова, газ чи електрику.

Кожен із цих енергоносіїв має як свої переваги, так і недоліки. Звичайно, якщо ви не обмежені у фінансах, то робити вибір набагато простіше. Однак більшість людей змушені рахувати кожну копійку, особливо зараз – під час війни.Отже, фахівці порівняли, який спосіб опалення житла є найменш затратним.

Дрова

Дрова – найдавніше джерело тепла, відоме людству ще з давніх часів. Вже тоді наші далекі пращури заготовляли хмиз і розпалювали вогонь у печері, щоб хоч трохи зігрітись у зимову холоднечу. Якщо у вашому помешканні вже є пічка або котел на дровах, то цей варіант вийде дешевше. Купити дрова зараз не проблема.Ціни варіюються від 750 до 2000 грн за куб залежно від типу деревини,об'єму замовлення,вартості доставки та від того, порізані вони чи ні. В середньому на опалення будинку площею 100 кв. метрів на одну зиму потрібно близько 10 кубічних метрів дров. Однак ця цифра може трохи змінюватися залежно від утеплення будинку і того, наскільки холодною буде зима.

 

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 396 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2022. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира