НАСТУПНОГО РОКУ ТРИЧІ ПЕРЕГЛЯДАТИМУТЬ ПЕНСІЮ

Як свідчить редакційна пошта, читачів «Ехо» дуже цікавить питання, чи буде підвищення пенсій наступного, 2024 року.

Одразу відповімо: на наступний рік заплановано перегляд пенсійних виплат, який матиме три етапи.

Перший етап планується вже на початку нового року, що пов’язано також із запланованим підвищенням рівня мінімальної зарплати. З 1 січня обіцяють встановити її на рівні 7100 гривень, а це означає, що і пенсія не повинна бути нижчою за 2840 гривень.

А ще (це дуже важливо саме для наших пенсіонерів, що мешкають в основному у північних районах області) також з 1 січня збільшаться надбавки за проживання у зоні радіоактивного забруднення внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, за рішенням суду.

Другий перегляд пенсій заплановано на початок березня. Цього разу перерахунок проведуть через збільшення рівня прожиткового мінімуму для громадян, які втратили працездатність. Плюс традиційно планується і масштабна індексація пенсій шляхом збільшення показника середньої зарплати, яка враховується при обчисленні пенсії.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 426 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2022. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира