БІОЛОГІЧНА ТЕРАПІЯ - ЦЕ РЕАЛЬНИЙ ПОРЯТУНОК ДЛЯ ХВОРОГО

У Житомирській обласній лікарні імені О. Ф. Гербачевського існує єдиний в області біологічний центр, де пацієнти отримують лікування імунобіологічними препаратами.

Найсучасніші методики застосовуються на базі ревматологічного відділення обласної лікарні.

Як діє біологічна терапія?

- Біологічна терапія - це лікування, спрямоване на відновлення здатності імунної системи (природного внутрішнього захисту) організму боротися з інфекцією та іншими, особливо аутоімунними, хворобами, - пояснює завідувачка відділення ревматології Людмила Крикливець. - Протягом останнього десятиліття біологічні методи лікування, такі як моноклональні антитіла та рекомбінантні білки, рецепторні структури, зробили революцію в лікуванні ревматичних захворювань.Націлюючись на специфічні молекули або клітинні мішені, вони сприяють досягненню клінічної ремісії та покращують у цілому прогноз ревматичних аутоімунних хвороб.

На даний момент більше 200 пацієнтів області з такими тяжкими хворобами, як ревматоїднийартрит, системний червоний вовчак, важкий гранулематоз із поліангіїтом, анкілозуючий спондилоартрит (так звана хвороба Бехтерєва), внесені в електронний реєстр хворих, які отримують високовартісне лікування біологічними препаратами. Ревматологи обласної лікарні не тільки відновлюють працездатність хворого, але й дають можливість у подальшому займатися улюбленою справою, народжувати і виховувати дітей. Буквально 20 років тому досягнення таких результатів було неможливим, хворі з важкими рідкісними аутоімунними хворобами просто помирали чи, залишаючись інвалідами, ставали соціальним тягарем і для сім'ї, і для держави.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 706 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира