СПАЛЮВАТИ ЧИ КОМПОСТУВАТИ?

Восени часто доводиться бачити густий дим і відчувати нестерпний сморід, який час від часу піднімається в повітря,

мандрує полями, лісами, водоймамиі не лише псує пейзаж і настрій, а й, однозначно, завдає шкоди природі й здоров’ю людини.

Найчастіше пожежі виникають саме через легковажність людей, стверджують екологи, лісівники, рятувальники. Особливо через власників земельних ділянок та дачників, які, попри застереження про небезпеку і відповідальність за порушення правил пожежної безпеки, спалюють сміття, залишки сухостою, опале листя. І восени ця проблема стає особливо актуальною. Саме зі звичних для осіннього періоду невеличких і, на перший погляд, невинних осередків вогню найчастіше виникають наймасштабніші пожежі, які становлять загрозу приватним житловим будинкам та завдають непоправної шкоди довкіллю. Про те, чому проблема спалювання листя, побутового сміття не сходить з порядку денного, та про відповідальність, яка може загрожувати паліям, говоримо з начальником Державної екологічної інспекції Поліського округуЄвгенієм Медведовським.

 

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 395 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2022. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира