ПЕРЕВЕРТЕНЬ

90-ті роки знамениті в нас не тільки початком державотворення, а й просто-таки жахливим валом злочинності.

І однією з найпопулярніших кримінальних"професій" того часу були кілери, тобто наймані вбивці. Бували такі, що ладні були виконати" ліквідацію" просто за копійки, але траплялись серед них і справжні професіонали. Наша історія, датована 1994 роком, саме про "роботу" такого "майстра крові"...

ВОВКУЛАКА ЗА РОГОМ

Щойно Наталя вийшла з тролейбуса, краплі крижаного листопадового дощу вдарили їй в обличчя. Вона поверталась додому з інституту, було близько п'ятої вечора. Холодний і похмурий день бувнемовбивідображенням настрою студентки-третьокурсниці. Єдине, що її тішило, то це те, що була п'ятниця. Вона швидко йшла додому розмитою дорогою, намагаючись обминати калюжі, але черевики все одно відразу промокли. Холод пробирав до кісток, тому найяскравішою мрією стали гарячий чай та тепла ванна.

Дощ посилився. Вона стала під піддашок найближчого під'їзду, з нетерпінням чекаючи, що дощ хочтрохи вщухне. На вулиці не було жодної людини, ніби район вимер. А це центр Житомира! Лише через хвилин десять на очі дівчині потрапила людина: повз будинок пройшов молодий хлопець у шкіряній куртці та старих джинсах. Ішов він повільно і спокійно, ніби не помічав холодної зливи.

Наталя ще простояла так хвилин з п'ятнадцять, доки дощ не почав стихати.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 403 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира