НЕ ЛЮБИТЕ ГАРБУЗА? ДАРЕМНО!

«Нє, я таке їсти точно не буду…»,

— саме так зазвичай реагують багато людей на страви з гарбуза.

Як здолати стереотип, що гарбуз не може бути смачним, і переконати — це дуже смачно, ніжно, ароматно і ситно?

 

Батьківщина гарбуза – посушливі райони Центральної Америки. До Європи вони потрапили у XV ст. «Турецька чалма» – таку назву носив гарбуз за старих часів.

Український клімат сприяв великим урожаям, він увійшов в обряди та кухню, тому багато хто вважає гарбуз споконвічно українським овочем. Ним годували свійську худобу, з нього готували смачні страви. А ще кожна дівчина мала кілька гарбузяк, щоб піднести небажаним сватам.

Як сільськогосподарська культура, гарбуз вирощується по всьому світу. Найбільш поширений – гарбуз звичайний. Цей вид включає більше 100 різновидів і величезну кількість сортів - від їстівних до декоративних.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 361 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2022. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира