ЩО БУДЕ З ЦІНАМИ НА ПРОДУКТИ У ЛИСТОПАДІ?

За прогнозами експертів, ціни на окремі продукти харчування наприкінці жовтня та в листопаді можуть знизитися.

Це стосується крупи і борошна (особливо гречки, яка може ще на 5-7% подешевшати).

А от інші продукти, на жаль, будуть дорожчати.

Передусім це стосується овочів та фруктів. Збільшення ціни тут залежить від зростання вартості їх зберігання, а особливо транспортування. Адже підвищилися тарифи на електроенергію для промислових виробників та ціни на пальне. Відтак уже наприкінці цього місяця, а потім і а листопаді ціни, наприклад, на яблука можуть зрости до 18-20 грн за кілограм. Позначиться також і суперечка між Польщею і Україною про зерно (друзі-європейці відмовляються від українського зерна і навіть блокують його транспортування). А саме зернові справи дозволяли підтримувати нашу економіку в умовах півторарічної війни. Тож і наше Міністерство економіки у свою чергу блокує ввіз в Україну деяких імпортних продуктів, зокрема польських яблук.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 396 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира