ХВИЛЮЮТЬ ПЕНСІЙНІ ПИТАННЯ

«Чоловік – не молодий хлопець, йому до пенсії усього рік, але він сам добровільно записався до війська і зараз воює.

Адже він офіцер запасу.

Чи є для таких, як він, пільга дострокового виходу на пенсію? З повагою – Н. В. Гончар, м. Житомир».

На дострокову пенсію в Україні можуть претендувати такі категорії громадян: учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, члени сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць України, багатодітні матері та матері дітей з інвалідністю з дитинства і тяжкохворих дітей, учасники ліквідації та постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, а також особи, звільнені з роботи через скорочення штату або стан здоров’я.

При цьому вийти на пенсію достроково можна лише у тому випадку, якщо до досягнення пенсійного віку залишилося не більше як півтора року.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 431 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира