ЧИ ВІДБУДУТЬСЯ У НАС ВИБОРИ У ВОЄННИЙ ЧАС?

Про можливе проведення виборів в Україні останнім часом говорять багато.

Та чи можливі вони під час війни? Серед різноманітної інформації на цю тему можна відокремити джерело, з якого ця ідея поширюється у нашому суспільстві.

І воно не в Україні, а за океаном. Тому що позиція нашої влади є однозначною: вибори необхідно проводити лише після перемоги України. Про це заявила лідерка партії «Слуга народу» О. Шуляк під час круглого столу «Голосування українських громадян в умовах викликів масштабної міграції», проведеного у Верховній Раді 24 жовтня цього року.

Однак сам факт проведення такого круглого столу у парламенті країни говорить про те, що наші західні партнери, схоже, вважають, що політична кон’юнктура останнім часом створює всі умови для проведення виборів в Україні. І вирішальним фактором тут, скоріше за все, буде готовність наших західних партнерів визнати результати голосування, проведеного за таких умов.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 630 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира