ЯК ЗАРАХОВУЮТЬ СТАЖ КОЛИШНІМ КОЛГОСПНИКАМ

«Мати з батьком встигли попрацювати у колгоспі.

Вона ще вдосвіта бігла на ферму, а тато працював на тракторі – у будь-яку погоду. А от пенсію мають меншу, ніж ті, хто працював у місті, як кажуть, у теплі.

Це велика несправедливість. Чому так робиться у нашій країні? І чи не час вже це виправити? З повагою –Катерина Кузьомко, м. Коростень».

На жаль, таке наше українське законодавство, що людина, маючи достатній страховий стаж, може отримувати близько 3 тисяч гривень пенсії, однак якщо була робота у колгоспі, то виплати менші.

В Україні мінімальний розмір пенсії для громадян із повним страховим стажем дорівнює 2760 грн, тим часом як мінімальні виплати для людей пенсійного віку становлять 2093 грн. Однак бувають випадки, коли людина має достатній страховий стаж, але отримує пенсію, меншу, ніж очікує згідно з українським законодавством. Чому?

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 346 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира