СМІШНИЙ СКЕЛЕТ У БАГАЖНИКУ

Трапилось це на початку 2000-х у Житомирі.

Дружина оповідача, вчителька біології, під час шкільних канікул попросила чоловіка відвезти у ремонт скелет людини. Модель, звісно. З кабінету біології наочне приладдя. Потрібно було замінити одну з кісток. Якщо зламався, значить дуже тендітний, вирішив чоловік і загорнув скелет у килим, поклав у багажник машини та повіз. І тут, як на зло, зупиняють його на дорозі даішники. А тепер найцікавіше. Чоловік біологічки вирішив пожартувати з даішниками, вдавив педаль газу у підлогу, мовляв, наздоганяйте. За ним по всьому місту ганялося кілька екіпажів. Нарешті загнали в глухий кут.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 328 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира