Коростень, який надихає!

Нещодавно осінньої творчої пори Древлянський край вкотре зустрічав митців літературного слова, учасників XVII Всеукраїнського літературно-мистецького свята «Просто на Покрову».

Воно відбулось в центральній публічній бібліотеці – у храмі добра, знань та мудрості.

Приємно, що на свято з’їхались насправді талановиті письменники – досвідчені і зовсім молоді, в яких слово йде від серця і проникає в серце їх читачів. Хранителем ідеї літературного конкурсу був і лишається Віктор Васильчук, який щороку в Коростені збирає тих, хто цінує красу українського слова. Поетичну родину гостинно прийняли та створили приємну атмосферу для всіх присутніх: викладачі міської школи мистецтв гурту “SAMI”, відділ культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради, колектив міської школи мистецтв ім.А.Білошицького та міської центральної бібліотеки. Шанувальником творчості був і залишається голова Коростенської міської ради Володимир Москаленко, який завітав на свято та від щирої душі привітав учасників та гостей конкурсу.

 

«Дуже приємно, що сьогодні на Коростенській землі зібрались талановиті особистості, ми кожного року продовжуємо надбані традиції та маємо впевненість, що такі зустрічі в майбутньому будуть збирати ще більшу кількість талановитих особистостей та їх шанувальників.» – підкреслив Володимир Васильович.

В цей день були вручені престижні літературні премії наших іменитих земляків, уродженців Коростенщини поета Василя Юхимовича та прозаїка Валерія Нечипоренка. Також, відбулись літературні змагання «Поетичний марафон» та «Урок прози», переможці були нагороджені грамотами, подарунками та грошовими преміями. Окремо визначили переможців у номінаціях: «Барвисте слово рідного Полісся» та «Зернятко таланту».

Зрозуміло, що без допомоги спонсорів складно організувати будь-який захід, тому потрібно подякувати тим людям та організаціям завдяки яким відбулося свято. Це – Коростенська міська рада на чолі з Володимиром Москаленком, Коростенська районна рада на чолі з Юлією Гаєвською, Коростенська військова районна адміністрація, яку очолює Олег Рябой, Народні депутати України Володимир Арешонков та Арсеній Пушкаренко, Громадська організація «Жіноча рада» на чолі зі Світланою Загоруйко. Дякуємо всім, хто підтримує українське слово, талановитих особистостей, розуміє безцінну значимість української культури та підтримує її на всіх рівнях.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 633 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира