ЯК ПІД ЧАС ВІЙНИ НЕ ЗЛЕТІТИ З КОТУШОК І КОНТРОЛЮВАТИ СВІЙ ПСИХІЧНИЙ СТАН?

З початку війни ми всі живемо в напрузі, стресі і страху.

У більшості українців на фронті родичі, друзі чи знайомі. Чимало з них загинуло, багато отримали серйозні ушкодження, хтось у полоні. Кожного дня переживання, сльози, відчай. А війна затягується, ситуація на фронті вкрай складна і від того на душі дуже тяжко. Проте ми повинні все пережити і вистояти. Де взяти сили і як зберегти своє психічне здоров'я? Про це обласна газета "Эхо" запитала у житомирської психологині Наталії Сідорьонок.

Почуйте того, кому погано

Дуже важливо, щоб люди, які пережили втрату близьких, були почуті. Їм важливо виговоритися, висловити свої почуття, причому саме тій людині, яка вміє і хоче їх слухати. Краще, якщо це буде психолог чи психотерапевт, який не тільки вміє заспокоїти, а й виявити певні психічні відхилення та проблеми, які існують у людини, та допомогти їй.

Депресивні стани у кожного свої

Якщо людина впевнена, що у неї депресія, не потрібно лікуватися самій так, як це робить ваша сусідка чи знайома. Депресивні стани індивідуальні. Все залежить від того, в яку саме ситуацію потрапила людина і як вона це переживає. До кожної людини у спеціалістів індивідуальний підхід і методики лікування. Сама людина тут не впорається.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 600 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира