ДЗВІНКИ З ТОГО СВІТУ

Цю загадкову історію авторові розповіла давня знайома.

Хоча вже стільки часу минуло, але пам'ятає вона усе - до найменших нюансів. Того квітневого дня 1999 року житомирська тоді ще судентка Ірина з мамою були вдома самі, тато - на роботі. І тут задзвонив телефон. Мама взяла слухавку і почала: "Алло? Це хто? Говоріть голосніше!". Потім поклала трубку. Каже, що якась п'яна жінка дзвонила, нічого не можна зрозуміти, що вона говорить. Гаразд. Хвилини через три - знову дзвінок. Мама знову бере трубку і монолог повторюється. Втретє телефон дзвонить, бере слухавку вже Ірина. Жіночий старенький голос верзе якусь нісенітницю, ні слова не розібрати. Наприклад, візьміть будь-яке слово і перемішайте у ньому букви - це й була її мова. Ірина відповідає: "Не розумію вас, повторіть!" Вона повторює (за інтонацією зрозуміло, що повторює, терпляче так), але знову нічого не розбереш. Дівчина їй: "Га? Що? Як ви сказали?". Вона знову повторює своє, Ірина вже за буквами розуміла, що стара говорить одне й те саме. Зрозуміло, що Ірину швидко дістав цей ідіотизм, тому вона кинула слухавку.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 374 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира