ДЕЛІКАТНА ПРОБЛЕМА, ПРО ЯКУ ЖІНКИ НЕ ГОВОРЯТЬ ВГОЛОС

Важко передати словами стан жінки, яка страждає від нетримання сечі:

боїться йти далеко від будинку (тобто від вбиральні), відмовляється від поїздок на автобусі, завжди побоюється несподівано кашлянути або чхнути в людному місці...

Людина настільки прив'язана до вбиральні, що життя перетворюється на суцільну муку.

Нетримання сечі (або інконтиненція)- це делікатна проблема, якої жінки жахливо соромляться і тому намагаються нікому не розповідати, навіть найближчим людям. Деякі навіть не звертаються до лікарів, мовляв, така ж проблема була у мами та бабусі, отже, і мені не уникнути. Що ж поробиш, залишається якось пристосуватися і змиритися... Але така позиція докорінно неправильна. Йдеться про досить поширене захворювання, яке можна і потрібно лікувати, щоб почуватися вільно та впевнено. Про те, як можна вирішити цю проблему, розповіла житомирська лікарка-гінекологиня вищої категорії Руслана Вовк.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 332 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира