У ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ПЕРША ЛЕДІ УКРАЇНИ ВІДВІДАЛА ЖИТОМИРСЬКІ ДИТЯЧІ ЛІКАРНІ

Цьогоріч одне з найулюбленіших зимових свят – День святого Миколая вперше відзначалося в Україні 6 грудня.

У цей святковий день начальник ОВА Віталій Бунечко та перша леді України Олена Зеленська разом із командою Оlena Zelenska Foundation відвідала учнів «Школи супергероїв» в Житомирській обласній та міській дитячих лікарнях.

“Школи супергероїв” – це класи, створені при дитячих лікарнях спеціально для маленьких пацієнтів, яким потрібно перебувати там тривалий час. Проєкт ініціювала та безпосередньо опікується його розвитком Олена Зеленська.

Основними напрямами роботи Оlena Zelenska Foundation є гуманітарна допомога, підтримка медицини й освіти в Україні. Для проєктів, які реалізує фундація, залучаються виключно кошти іноземних меценатів і донорів, які хочуть допомогти українцям у відновленні нормального життя. Наразі до нього приєдналися вже 11 лікарень. Дві з них – на Житомирщині.

«Іноді діти вимушені по кілька місяців, а то й роками жити в лікарняних палатах, наприклад, через онкозахворювання чи травми війни. А завдяки таким школам, їх педагогам можна і лікуватися, і навчатися одночасно, не відстаючи від програми, отримувати знання та будувати плани на майбутнє», – зазначила перша леді України.

Під час візиту Олена Зеленська з командою відвідали відкритий урок з історії, присвячений Дню святого Миколая, та дитячі палати.

Солодощів юним героям зазвичай не можна, тому від фундації до свята вони отримали набори для розвитку та творчості, іграшки й конструктори, якими зможе користуватися весь клас.

Гості побажали маленьким розумникам швидкого одужання та теплих, мирних і радісних свят, проведенню яких не завадять жодні випробування! А також у майбутньому відкривати подарунки від святого Миколая вдома.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 484 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира