ПОЛОВИНА БЮДЖЕТУ – СУЦІЛЬНА ДІРА... ДЕ ВЗЯТИ ГРОШІ НА СОЦВИПЛАТИ?

Як відомо, державний кошторис на третій рік війни Верховна Рада ухвалила ще 9 листопада, а 28-го його підписав президент, але...

Усі цифри у ньому лише на папері. А точніше, дефіцит становить половину бюджету. І це саме ті гроші, які мали б піти на усі соцвиплати українцям наступного року.

Річ у тім, що кошти на сектор безпеки та оборони держава планує наповнювати виключно із власних надходжень, бо це для України пріоритет номер один. (До речі, ця половина держбюджету на 2024 рік – лише чернетка, бо скільки триватиме війна, з якою інтенсивністю, ніхто не знає, тож і ці воєнні видатки, можливо, переглядатимуться).

Отже, на війну поки що планують витратити 1 трлн 692,6 млрд гривень, тобто 22,1% ВВП країни. На це підуть наші податки, митні платежі та ін. А решта бюджету (практично половина) – це кошти від міжнародних партнерів. І міжнародні партнери не дозволяють нам використовувати їх, наприклад, для грошового забезпечення військовослужбовців, закупівлі військової техніки чи її ремонту.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 411 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира