ЯК ПРАВИЛЬНО ЗАГАДАТИ НОВОРІЧНЕ БАЖАННЯ, ЩОБ ВОНО ЗДІЙСНИЛОСЯ?

Ми завжди чекаємо від новорічних свят виконання бажань і хоч трохи романтики.

Звісно, що головне бажання у всіх одне - щоб швидше закінчилась війна на умовах України. Але у кожного з нас є й інші заповітні бажання. Дуже хочеться, щоб вони здійснилися, і тому газета "Ехо" вирішила дізнатися, як саме відправити посил про свою мрію у Всесвіт, щоб згодом мрія стала дійсністю. Про це розповіла житомирський психолог Наталія Сідорьонок.

Чого ви бажаєте найбільше?

Серед багатьох бажань, які є у кожного з нас, потрібно вибрати те, чого ви хочете найбільше. Бажання має бути усвідомленим, конкретним і дуже сильним, причому сформульоване від вашого імені і особисто для вас. Тобто головне бажання повинно формулюватися так: "Наступного року я буду жити у мирній Україні, яка виграла війну".

Якщо жінці подобається чоловік, вона не повинна загадувати так: "Нехай Валерій закохається в мене", оскільки це стосується іншої людини, а розпоряджатися кимось ми не можемо. Найкраще сформулювати так: "Я зійдуся з людиною, яка мені дуже подобається". Якщо ви мрієте працювати на великій фірмі, не варто формулювати бажання на кшталт: "Нехай мене запросять на роботу у велику фірму", а краще таким чином: "Я отримаю роботу у великій кампанії". А якщо мрієте про власну квартиру, загадайте бажання так: "Я матиму власну квартиру, яку куплю за власні кошти" (а не отримав у спадщину від померлих батьків).

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 501 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира