ВЧИТЕЛІ ЖИТОМИРЩИНИ ПРОХОДЯТЬ СЕРТИФІКАЦІЮ

Завершилася процедура сертифікації у 2023 році вчителів математики та вчителів української мови і літератури, які викладають у 5-6 класах та забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти (наказ Міністерства освіти і науки України від 16.01.2023 № 35 «Про деякі питання проведення сертифікації педагогічних працівників у 2023 році»).

Комісією Державної служби якості освіти України 15 грудня цього року було визначено пороговий бал для успішного проходження сертифікації серед учителів математики та вчителів української мови і літератури.

Від Житомирської області у ІІІ етапі сертифікації взяли участь та успішно пройшли ІІІ етап сертифікації 16 вчителів української мови та літератури з територіальних громад: Бердичівської-3, Коростишівської-5, Житомирської-4, Коростенської-3; Звягельської-1 та 7 вчителів математики з територіальних громад: Бердичівської-1, Коростишівської-1, Житомирської-3, Коростенської-2. А також 7 вчителів математики, з яких 6 вчителів отримали необхідну кількість балів для успішного проходження ІІІ етапу сертифікації з таких територіальних громад: Житомирська міська територіальна громада – 2, Коростишівська міська територіальна громада – 1, Малинська міська територіальна громада – 1. Олевська міська територіальна громада – 1, Семенівська сільська територіальна громада – 1.

Відповідно до ч. 7 ст. 49 Закону України «Про повну загальну середню освіту» успішне проходження сертифікації зараховується як проходження атестації педагогічним працівником, а також є підставою для присвоєння йому відповідної кваліфікаційної категорії та/або педагогічного звання. Водночас, відповідно до ч. 5 ст. 61 Закону України «Про освіту» педагогічний працівник, який пройшов сертифікацію, отримує щомісячну доплату в розмірі 20 відсотків посадового окладу. Отриманий, у разі успішного проходження усіх етапів, сертифікат діє три роки.

Участь у процедурі сертифікації відбувається на добровільних засадах і допомагає педагогам підвищити свій рівень професійної майстерності, розвиватися та долучатися до нового в освіті.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 519 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира