ЧИ ЗРОСТАТИМЕ "КОМУНАЛКА"НАСТУПНОГО РОКУ?

«Ви в «Ехо» писали, що комунальні тарифи цієї зими підвищуватися не будуть. А що далі?

Життя ж не закінчується. До того ж ніхто, навіть президент, не знає, чи закінчиться війна. І західна допомога, можливо, зменшиться.

Тож у державі буде така скрута, якої ще не бачили. Станемо біднішими, а тут ще й ці тарифи... То які прогнози? З повагою – С. І. Дроздюк, м. Коростень».

Справді, наша газета писала про те, що в українського уряду немає намірів збільшувати тарифи на комунальні послуги протягом цієї зими. А от уже навесні, як вважають деякі експерти, на українців можуть чекати нові тарифи на електроенергію. Називають навіть конкретну цифру: кажуть, що побутовим споживачам доведеться платити за кожен кіловат на 0,91 гривні більше.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 435 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира