ЧОМУ ДЕЯКІ УКРАЇНЦІ НЕ ЗАДОВОЛЕНІ ІНДЕКСАЦІЄЮ

«Ми з дружиною дуже чекали індексації, бо ж у нас пенсії маленькі.

Якби діти, які виїхали до Чехії, не допомагали, не знаю, як би ми змогли існувати. Обіцяли 13-відсоткову індексацію, а добавили по 16-17 гривень.

Хоча стаж у нас величезний. Це просто якесь знущання. С. І. Корнієнко, м. Малин».

У березні пенсії проіндексували для майже 10 мільйонів українців. Влада справді обіцяла суттєві доплати. Але деякі українці, як свідчить редакційна пошта, висловлюють невдоволення щодо отриманих надбавок. Чому так сталося?

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 439 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2025. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира