МІНЕРАЛЬНА ВОДА: КОЛИ ТА ЯК ЇЇ ПРАВИЛЬНО ПИТИ

Всім відомо, що вода - джерело життя.

Від її якості залежить наше здоров'я, продуктивність роботи, настрій і багато іншого. Часто ми втамовуємо спрагу мінеральною водою.

Але чи так вона корисна і чи всім її можна пити?Адже залежно від складу різні види мінеральної води дають різний результат. Одні оздоровлюють шлунково-кишковий тракт, другі — нирки й печінку, треті відновлюють запаси тих чи інших мікроелементів. Розберемося, які мінералізовані напої бувають і навіщо їх пити.

Мінеральна або столова

Сьогодні на полицях магазинів можна побачити багато різновидів бутильованої води.Найчастіше ми називаємо будь-яку воду в пляшках мінеральною, проте це не зовсім так.

Для початку розберемося з самим поняттям мінеральної води. Відповідь на це питання криється в самій назві — мінеральна вода містить певні мінерали в певній кількості. Класифікацію проводять за кількома основними ознаками. Перший — це кількість солей на літр.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 622 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира