СЕРГІЙ КОВЕРДУН: «ПАЦІЄНТИ КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ ПОВЕРТАЮТЬСЯ ДО ПОВНОЦІННОГО ЖИТТЯ ШВИДШЕ»

І сприяє цьому сучасний підхід до організації діяльності медичного закладу генерального директора КНП «Коростенська центральна міська лікарня», керівника Коростенської районної партійної організації ВО «Батьківщина» Сергія Ковердуна.

Інженер за освітою чудово проявив себе як ефективний кризовий менеджер, який все зважує, обдумує і часто ризикує. Бо тільки ті, хто бере на себе відповідальність та бачить перед собою реальну мету, досягають успіху.

Саме людям з таким підходом до роботи довіряють і допомагають міжнародні благодійні організації та фонди. Адже вони чітко розуміють: хто готовий змінювати систему, зможе використовувати надану допомогу правильно й ефективно. За два роки керівництва Сергій Ковердун наростив співпрацю з міжнародними донорами, допомога яких безцінна з перших місяців повномасштабної війни: паливно-мастильні матеріали, продукти харчування, забезпечення киснем у складний ковідний період і дотепер.

«Коли два роки назад я прийшов працювати кризовим менеджером у лікарню, всі ліжка були радянського зразка. Завдяки громадській організації «Промінь любові» ми замінили їх на сучасні, європейські, функціональні. І ми продовжуємо нашу роботу з оновлення медичного обладнання та інвентаря.

Завдяки потужній співпраці з UNICEF майже всі відділення з генераторами. Збудували з нуля пологове відділення і встановили медобладнання. Надалі розвиваємо реабілітаційне відділення, де вже поставили на ноги багатьох військових. Облаштували за кошти UNICEF укриття на 450 людей. А благоустрій території здійснюється за сприяння соціально відповідального бізнесу та свідомих коростенців, які зацікавлені в тому, аби мати в громаді сучасні та якісні медичні послуги.

Ми часто проходимо незалежні перевірки від UNICEF, і це дуже добре, бо я завжди за дисципліну і контроль. А місцеві благодійники в будь-який момент можуть зайти і побачити все на власні очі», - розповідає Сергій Ковердун.

Ці слова підтверджує виконавчий директор громадської організації «Промінь любові» Олександр Седляр, який більше 10 років допомагає вразливим верствам населення.

«Ми співпрацюємо з багатьма міжнародними організаціями. Лікарський інвентар, медичне обладнання – все це на постійній основі надають благодійники, бо бачать процеси модернізації та вдосконалення нашої лікарні. У нас налагоджені відносини з директором Коростенської міської лікарні, який на своєму місці робить усе для того, аби діяльність лікувального закладу була ефективною. Ми час від часу спілкуємося, і я знаю про потреби. Наші рідні та родичі теж лікуються в цій лікарні, і коли ми приходимо, то одразу бачимо, що все використовується для пацієнтів, полегшує їхнє перебування в стаціонарі. Наша Коростенська лікарня на стадії розвитку, будівництва нових корпусів і відділень. Сергій Ковердун має амбітні плани, і нам це імпонує, бо міжнародні партнери люблять співпрацювати з людьми, які не бояться змін і відповідальності. В наших взаємовідносинах все прозоро: від комунікації до документації. Нам ніхто не забороняє прийти і перевірити все. Сергій Ковердун дуже наполегливий, і я щиро вірю, що незабаром буде втілена прекрасна ідея - будівництво гелікоптерного майданчика.

Тому що доставити хворого з Коростеня до Києва чи терміново привезти пацієнта для порятунку до Коростеня вкрай важливо, адже мобільність рятує життя. Тому такі амбітні плани працюють на результат і на благо людей», - наголошує він.

«Моя лікарня мрії - це не біль і смуток, а відновлення не лише тіла, а й душевного стану, зважаючи на те, в якій напрузі ми всі зараз живемо», - каже Сергій Ковердун.

«Коли люди приходять на лікування – це не лише про оперативне втручання лікаря-професіонала на якісному обладнанні, це не тільки комфортабельні палати європейського зразка. Допомога починається вже з посмішки у приймальному відділенні, уваги до людини. Коли хворий з вікна палати бачить яскравий пейзаж і прекрасний фонтан, як цвітуть троянди, як на майданчику відпочивають мами з дітками і як в альтанках зустрічаються із рідними пацієнти – це теж один із важливих етапів лікування і реабілітації. Уявіть, майже щодня на територію лікарні люди приходять на фотосесію. Усе це про новий підхід у ставленні до хворого. Більше 30 камер відеоспостереження бережуть те, що ми спільно з колективом створюємо для наших людей. Додаткові камери встановлені у відділеннях та на парковках.

Ми маємо стати кластерним закладом на півночі Житомирщини. Бути опорою для наших жителів. І у нас це дуже добре виходить. Так, ми не можемо в усьому покладатися на державу, яка у війні, а повинні самі подбати про себе. Саме тому важлива допомога благодійників. З місцевою владою та Національною службою здоров’я ми в цьому прагненні єдині», - зазначив директор КНП «Коростенська центральна міська лікарня».

«Тому щиро запрошую до нашої лікарні на лікування, консультацію та діагностику усіх бажаючих, бо впевнені у своїх силах допомогти кожному. Наша адреса: м. Коростень, вул. М. Амосова, 8. Телефонуйте за порадою до приймального відділення (096) 359-79-83. Наші спеціалісти знають, як допомогти вам повернутися до повноцінного життя», - переконаний Сергій Ковердун.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 703 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира