КОРОСТИШІВСЬКА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА ОНОВЛЕНУ ЛАБОРАТОРІЮ

15 квітня у Коростишівській центральній районній лікарні було відкрито оновлену клініко-діагностичну лабораторію.

У відкритті взяли участь начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та його заступник Юрій Денисовець, начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк.

Лабораторія має п’ять відділів, що виконують широкий спектр досліджень. Вона обладнана сучасними автоматичними та напівавтоматичними аналізаторами, що дозволяє застосовувати сучасні методи лабораторної діагностики. Впродовж минулого року було розширено перелік лабораторних досліджень за рахунок закупленого гематологічного, а також автоматичного біомеханічного та імунофлуоресцентного аналізаторів, а реконструкція дозволить ще більше покращити кількість та якість послуг.

Щорічно фахівці лабораторії виконують понад 650 тисяч досліджень, що свідчить про величезний обсяг роботи, який здійснюється тут для пацієнтів. Безумовно, особлива увага приділяється COVID-19, зокрема, впроваджуються нові методи діагностики для боротьби з цим небезпечним захворюванням.

“В сучасному світі ефективна та швидка діагностика захворювань та проведення аналізів має життєво важливе значення. І цей заклад вже 84 роки є важливою складовою системи охорони здоров’я Житомирщини. Дякую усім, хто долучився до реалізації цього важливого для жителів області та Коростишівської громади проєкту!”, — підкреслив Віталій Бунечко.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 645 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира