ВЕЙПИ ТА АЙКОСИ: ТЕЖ ВБИВАЮТЬ, ЯК І ЦИГАРКИ?

Новомодні видикуріння - вейпи та айкоси - завойовують ринок.

Все частіше можна зустріти молодих людей, які курятьайкос чи вдихають вейп. Чомусь вважається, що вони не шкідливі і не призводять до звикання, на відміну від традиційних тютюнових цигарок.

Чи це дійсно так? І як саме впливають модні альтернативи цигарок на організм людини? За відповіддю газета "Ехо" звернулася до Олександра Ларченка - завідувача амбулаторного відділення для надання спеціальної медичної допомоги КНП "Обласний медичний спеціалізований центр" (у минулому - обласний наркодиспансер).

У цигарках тютюн згоряє, а в айкосі - тліє

- Розкажіть, будь ласка, чим специфіка куріння традиційних цигарок відрізняється від куріння айкоса і вдихання вейпу?

- При курінні айкоса використовується звичайний тютюн, як і в традиційних цигарках, різниця лише в тому, що при курінні звичайної цигарки тютюн згоряє, а в айкосі тютюн нагрівається до температури близько 450 градусів у спеціальних хітсах і починає тліти. Тобто при вдиху людина отримує той же дим, тільки не в результаті горіння, а в результаті тління. От і вся різниця.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 305 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира