ЖИТОМИРЩИНА ПІДБИВАЄ ПІДСУМКИ ІІІ ЕТАПУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ШКІЛЬНИХ ЛІГ»

Змагання тривали протягом місяця, залучаючи команди з різних територіальних громад. Учасники змагалися у волейболі, баскетболі, футзалі, черлідингу та спортивному орієнтуванні.

На спортивній арені Черняхівського ліцею №1 відбувся яскравий III етап змагань з черлідингу в рамках проєкту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”. Цей захід зібрав 20 команд юних черлідерів, кожна з яких прагнула продемонструвати свою майстерність та змагальний дух. Команда Коднявського ліцею виборола першість, адже їхня витонченість та техніка вразили не лише глядачів, але й журі.

А в Бердичеві перемогу в цих змаганнях здобула команда «Сильні» з Ліцею №4 міста Бердичева. Їхній виступ був визнаний найкращим, що відкриває перед ними можливості для подальших успіхів на наступному, IV етапі змагань.

У місті Коростишів відбувся III етап змагань із баскетболу, де були визначені чемпіони Житомирського району. У змаганнях серед хлопців перемогу здобув Ліцей №3 міста Житомира. Друге місце отримав Хорошівський ліцей №1, а третє місце розділили між собою команди Коростишівського ліцею №5 ім. Т.Г. Шевченка та Романівського ліцею №1.

Серед дівчат перше місце зайняв ліцей №21 із Житомира. На другому місці опинилася команда з Коростишівського ліцею №5 ім. Т.Г. Шевченка, а третє місце дісталося Романівському ліцею №2.

Третій етап змагань із баскетболу серед дівчат у Бердичівському районі був наповнений емоціями. Усі команди були за крок до перемоги, але пощастило гімназії №1 ім. Т. Г. Шевченка м. Бердичева, яка здобула перше місце. На другому місці опинилася команда Ружинського ліцею, а третє місце зайняла команда з Андрушівського ліцею №1.

У Коростенському районі першість у змаганнях з баскетболу серед дівчат здобули учениці Лугинського ліцею, а в Житомирському - команда Романівського ліцею №2.

Серед юнаків чемпіоном Житомирського району з баскетболу стала команда Житомирського ліцею №3. І тепер вона представлятиме Житомирський район на четвертому етапі змагань.

У Коростенському районі команди учасників зі спортивного орієнтування змагалися в парку міста Коростеня на свіжому повітрі.

Перше місце за Олевським ліцеєм №3, другу сходинку зайняла Йосипівська гімназія Чоповицької селищної ради, а третє - Липниківський ліцей Лугинської селищної ради.

У Бердичеві фінальні змагання з орієнтування зібрали сім шкільних команд. Завдяки своїм навичкам і командній роботі команда «Ішукрам» з Маркушівського ліцею Райгородоцької сільської ради здобула перше місце. Друге місце посіла команда «Ловці мрій» з Никонівської гімназії Гришковецької селищної ради, а третє місце дісталося команді «Диваки» із Швайківського ліцею Швайківської сільської ради.

У містечку Радомишль на базі спорткомплексу «Динамо» відбулися фінальні змагання з футзалу. Підтримати команди футзалістів прибув амбасадор Житомирщини, український співак, музикант, лідер гурту “Коло ФрАнка” Ігор Воєвуцький.

Абсолютними фаворитами, а в результаті – чемпіонами стала команда Чуднівського ліцею, яка й представлятиме Житомирський район на обласних змаганнях «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Срібний призер – футзалісти ліцею №30 м. Житомира, бронзовий – команда з Новоборівського ліцею.

У турнірі з волейболу серед юнаків, продемонструвавши свою професійну майстерність та жагу до перемоги, перше місце здобула команда ліцею №21. Маємо чемпіонів Житомирського районного етапу змагань з волейболу і серед дівчат. Ними стали неймовірні гравці команди Житомирського ліцею №27.

Завершальним акордом ІІІ етапу «Пліч-о-пліч» стали урочисті церемонії нагородження юних спортсменів та їхніх тренерів.

Тепер на команди-переможці очікує наступний - IV етап змагань. Бажаємо їм не зупинятися на досягнутому та продовжувати впевнено йти до своїх цілей!

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 327 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира