«А ЯКЩО ЧЕРЕЗ ВАС ДІМ РУХНЕ?!»

Аферисти завжди любили видавати себе за співробітників різних структур, які здійснюють перевірку.

Це не дивно, адже таким чином можна непогано нажитися. Скажімо, «знайти» порушення та оштрафувати людину на місці.

Саме таким чином героїня цієї публікації втратила тисячу гривень.

«ОДНА ІСКРА - І ВСЕ…»

Сімдесятип'ятирічна Зінаїда Михайлівна живе у двокімнатній «хрущовці». Цю квартиру отримав її покійний чоловік у 1970 році. І весь цей час тепла вода у квартирі з'являлася завдяки газовій колонці.

– Ця колонка фактично ровесниця моїх дітей, – сміється Зінаїда Михайлівна. - Добре раніше робили речі, на совість. Он сусіди купили нову сучасну колонку у 2010-му, так вона і трьох років не пропрацювала, зламалася. А в мене служила вірою й правдою стільки часу.

Якось уранці у двері пенсіонерки зателефонували. На порозі стояли двоє незнайомців, блондин та брюнет. Вони були у звичайному повсякденному одязі, поверх якого накинули спеціальні жилети на кшталт тих, що одягають будівельники.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 318 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира