ДЕКІЛЬКА ГОСТРИХ ЗАПИТАНЬ ПРО СЬОГОДЕННЯ

«Ви писали про те, що фінансування пенсій в Україні опинилося під загрозою.

Але ж Сполучені Штати оголосили про новий пакет допомоги. То хоча б до кінця цього року пенсії нам будуть? І. С. Балак, м. Малин».

Справді, як заявив прем’єр-міністр Д. Шмигаль, саме після надання американської допомоги в України з’явилась можливість повною мірою забезпечити всі соціальні виплати, зокрема пенсії та субсидії. У новому пакеті фінансування від США майже на 61 млрд доларів передбачено 7,5 млрд доларів прямої бюджетної допомоги. Як відзначив прем’єр-міністр, це та частина «бюджетного пазла», якої нам не вистачало, щоб закрити дефіцит бюджету до кінця року. І далі: власне американська допомога дає нам упевненість у виконанні цих зобов’язань на 100 відсотків.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 328 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира