ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО ДОЛУЧИВСЯ ДО МІЖНАРОДНОГО САМІТУ МІСТ І РЕГІОНІВ

У Києві в рамках діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України стартував Другий Міжнародний Саміт міст і регіонів.

Участь у заході взяв начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко разом з колегами з інших обласних військових адміністрацій та мерами міст. Захід відвідала Президентка Європейського парламенту Роберта Мецола та представники іноземних делегацій з США, Австрії, Німеччині, Італії, Бельгії, Франції, Данії, Польщі, Канади, Чехії, Латвії, Литви, Угорщини, Румунії, Словаччини, Молдови, а також представники Ради Європи та Європейського комітету регіонів.

Головна мета Самміту — об‘єднати на одному майданчику українські та іноземні місцеві громади задля спільного партнерства, взаємопідтримки, обміну досвідом з метою перемоги та відновлення України, встановлення і гарантування миру та безпеки.

Під час свого виступу Президент України Володимир Зеленський подякував партнерам України за допомогу та підтримку, а також наголосив, що зараз Європа як ніколи єдина. Він зазначив, що Україна пройшла важкий шлях та виконала всі необхідні умови для вступу до ЄС і вже в червні має початися етап перемовин про вступ України до великої Європейської родини.

Президент також закликав керівників міст та селищ нарощувати співпрацю з країнами та містами Європи, адже муніципальні та регіональні партнерства — це ще один драйвер нашої євроінтеграції. Саме на рівні громад формуються міцні та стійкі зв’язки між людьми та інституціями. Це те, що визначить наше європейське майбутнє.

«Слід відзначити, що Житомирщина також є активним учасником цього процесу. Ми активно розвиваємо співпрацю з країнами та містами Європи на обласному рівні, а також між окремими громадами. В області створений та успішно працює Регіональний офіс міжнародного співробітництва, який акумулює існуючі напрацювання задля розширення такої співпраці», — зазначив Віталій Бунечко.

Україна впевнено рухається шляхом євроінтеграції та обов’язково посяде належне місце серед країн вільної демократичної Європи.

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 318 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира