АФЕРА: «ДЛЯ ВАС Є ГУМАНІТАРКА»

І знову спрацювала зовсім не нова схема шахрайства.

Її суть досить проста і полягає в тому, що людині пропонують допомогу від благодійного фонду у вигляді продуктового набору. Але потім виявляється, що продукти закінчились,

і «благодійники» радять взяти гроші. Задля цього жертва має продиктувати деякі дані свого банківського рахунку і потім втрачає все, що було на карті…

«ЧЕКАЙТЕ ПОСИЛКУ»

Своє фінансове становище шістдесятисемирічний Іван Вікторович описує так: «Живу час від часу». Пенсія у чоловіка становить близько двох тисяч гривень та не покриває навіть елементарних життєвих потреб. Тому доводиться працювати, незважаючи на поважний вік. Проблеми ускладнюються тим, що дружина пенсіонера пережила інсульт і прикута до ліжка. А нещодавно сімейство спіткало нове лихо – знайомство з шахраями.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 316 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира