ЩО БУДЕ З ТАРИФОМ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ?

Росія знищує в Україні так звану балансуючу генерацію – теплоелектростанції (ТЕС), які потрібні для того, щоб у період пікового споживання електроенергії (переважно з 20:00 до 23:00) швидко збільшувати виробництво струму.

Ми ж споживаємо електроенергію нерівномірно: менше - вдень та вночі, більше – вранці та ввечері. А на атомній станції швидко збільшити виробництво неможливо, саме тому ТЕС дозволяють покривати зростання споживання.

В Україні, за даними уряду, вже знищено або пошкоджено понад 800 об’єктів теплопостачання. Внаслідок масованих обстрілів наша країна втратила до 8 ГВтенергогенерації (зараз точні цифри не розголошуються, однак у минулому опалювальному сезоні Україна мала менше 20 ГВтпотужностей з урахуванням, що частину об’єктів не вдалося відновити, а деякі об’єкти, зокрема ЗАЕС, перебувають на тимчасово окупованій території). Що ж робити?

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 372 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира