Обласний центр зайнятості запросив на службу волонтера корпусу миру США

16 березня регіональний менеджер Корпусу миру США в Україні Оксана Шабас відвідала Житомирський обласний центр зайнятості, який в рамках проекту «Розвиток громад» виявив бажання прийняти волонтера. Відбулись співбесіди з директором центру Галиною Корінною, керівниками відділів, які співпрацюватимуть з волонтером, та його безпосереднім куратором Вікторією Прус, яка є заступником начальника відділу організації з профорієнтації.

В ході зустрічі представник Корпусу миру мала намір з’ясувати майбутні обов’язки волонтера, зібрати побажання фахівців служби зайнятості щодо його особи та професійного досвіду, а також розповісти про вимоги до облаштування як трудового, так і буденного життя американського добровольця. Адже щоб задовольнити очікування від роботи волонтера, організація має передбачити його проживання у родині своїх фахівців та забезпечити адаптацію у соціумі.

Оксана Шабас повідомила, що 77 волонтерів вже прибули в Україну та упродовж трьох місяців проходитимуть адаптацію й професійну підготовку. До роботи в організаціях терміном на два роки вони зможуть приступити вже у червні. Вона запевнила, що всі критерії для того, щоб запросити волонтера для роботи, обласним центром зайнятості виконані. Наприкінці квітня стане відома кандидатура волонтера, який після відповідного відбору максимум відповідатиме професійним потребам організації. Служба зайнятості планує залучати волонтера до організації профорієнтаційних заходів у школах, семінарів і тренінгів для безробітних, до роботи в інформаційно-консультаційному центрі для молоді, а також для навчання персоналу центрів зайнятості.

Зацікавлені у співпраці з волонтером Корпусу миру США, який на два роки стане позаштатним співробітником обласної служби зайнятості, також управління сім’ї, молоді та cпорту обласної державної адміністрації та три місцеві громадські організації: «Фонд громади Житомира», «Жіночий інформаційно-консультативний центр»,та «Авенір».

До відома, Корпус миру є урядовим агентством США, покликання якого є зміцнення миру та дружби між народами світу. Корпус миру співпрацював з багатьма організаціями. Американські добровольці живуть і працюють пліч-о-пліч з українцями протягом двох років, обмінюючись досвідом та реалізуючи проекти з метою розвитку громад. Наразі в Україні працює 203 волонтери Корпусу миру США, з них семеро - на Житомирщині, переважно у загальноосвітніх та навчальних закладах.

 

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 111 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира