В командуванні ВДВ відбулося командно-штабне тренування

В рамках впровадження сучасних методик, реформ та стандартів армій країн НАТО, Високомобільні десантні війська Збройних Сил України продовжують вдосконалювати практичні дії в управлінні підпорядкованими військовими частинами та підрозділами.

Так, на базі одного із пунктів управління командування Високомобільних десантних військ відбулося командно-штабне тренування.

Під час командно-штабного тренування, яке проходило під безпосереднім керівництвом командувача Високомобільних десантних військ ЗС України генерал-лейтенанта Михайла Забродського, офіцери командування відпрацьовували завдання планування, застосування та управління діями військових частин та підрозділів ВДВ в ході ведення бойових дій в умовах швидкоплинної зміни в обстановці: оборонного бою, наступі, рейдових дій тощо.

Основна увага під час навчань зосереджувалася на удосконалення спроможності кожного структурного підрозділу командування ВДВ виконувати свої посадові обов’язки під час ведення бойових дій та вміння виконувати завдання за спорідненими посадами тощо.

Також генерали та офіцери командування ВДВ відпрацьовували та проаналізували різні сценарії ведення бойових дій з урахуванням приданих військових частин та підрозділів з інших родів та видів військ Збройних Сил України.

Окрім того, детально розглядалося питання та вжиті заходи у разі порушення системи управління військами та зв’язку, порядок радіообміну, своєчасне забезпечення підрозділів необхідними матеріально-технічними засобами та ресурсами, евакуація поранених тощо.

Прес-служба командування ВДВ ЗС України

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 151 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира