У ЖИТОМИРСЬКОМУ АГРОТЕХНІЧНОМУ КОЛЕДЖІ ВІДКРИТО «БАКАЛАВРАТ З ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА»

Житомирський агротехнічний коледж є найпотужнішим вищим навчальним закладом не лише Житомирської області, а й в цілому України. Протягом дев’яти десятиліть навчальний заклад готує для народного господарства незалежної України висококваліфікованих фахівців різних напрямків: агрономів, технологів-організаторів, інженерів-механіків, інженерів водного та газового господарства, фахівців–енергетиків, програмістів, професіоналів у сфері фінансів та бухгалтерського обліку.

І ось нещодавно за ініціативи директора Житомирського агротехнічного коледжу - Тимошенка Миколи Михайловича, колишнього очільника Державного комітету лісового господарства України, випускника Львівського національного лісотехнічного університету, до славетної когорти професіоналів додалась ще одна не менш важлива і така потрібна для нашої області спеціальність – інженер лісового господарства. Це є природно, адже на сьогоднішній день лісистість України становить 16,6%, в тому числі цей показник по Житомирській області складає 32,6%. А отже висококваліфіковані фахівці лісогосподарської галузі, які б могли вирощувати, примножувати та раціонально використовувати лісові багатства, нашій державі вкрай потрібні.

Житомирський агротехнічний коледж на базі відділення „Агрономія” офіційно отримав освітню ліцензію обсягом 75 ліцензованих місць на підготовку фахівців лісового господарства за спеціальністю 205 «Лісове господарство» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти з кваліфікацією: „Бакалавр з лісового господарства”. Науково-педагогічний склад навчального закладу в цьому році поповнився та зміцнився науковцями лісового господарства, а саме: професор Вакулюк Павло Гаврилович, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник, лауреат Держаної премії Орлов Олександр Олександрович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Левченко Валерій Борисович. Без перебільшення, вони є загальновизнаними фахівцями як в нашій країні, так і далеко за її межами, професіоналами лісогосподарської справи, які плекатимуть у майбутніх лісівників і лісознавців любов та відданість обраній справі – інженера лісового господарства.

Студенти, що навчатимуться за спеціальністю «Лісове господарство», опановуватимуть дві спеціалізації: таксація лісу та лісовпорядкування. Підготовка фахівців лісового господарства здійснюється на базі повної загальної середньої освіти (11 класів) і за скороченим терміном навчання на базі освітньо-кваліфікаційного рівня „Молодший спеціаліст”. По закінченні випускники стануть кваліфікованими фахівцями галузі лісового господарства та отримають диплом встановленого державного зразка про вищу освіту, освітнього ступеня „Бакалавр лісового господарства” з подальшою рекомендацією вступу до магістратури і здобуванням освітнього ступеня «Магістр лісового господарства».

Р. А. Залевський,

декан відділення агрономії ЖАТК, кандидат с.-г. наук

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 190 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира