Українські школи та секції отримають новий спортивний інвентар

Klitschko Foundation вшосте проводить конкурс серед школярів і молодих спортсменів. 50 шкіл-переможниць отримають посилку з новим спортивним інвентарем. Ініціатива «Посилка успіху» покликана мотивувати дітей і підлітків до занять спортом, а також підтримувати фізичне виховання у загальноосвітніх і спортивних школах по всій країні.

Більшість спортивних секцій та шкіл в Україні потребують сучасного спортивного обладнання. Тому Klitschko Foundation організував благодійний проект, через який надає школам спортивний інвентар: м'ячі, футбольні маніжки, свистки, секундоміри тощо.
Конкурс проводиться серед школярів, їхніх батьків, тренерів, персоналу дитячо-юнацьких спортивних шкіл та інших спортивних установ або секцій. Учасники конкурсу повинні надати документи державної реєстрації школи, а також зняти відеофільм про те, як тренуються діти.
«Щоб діти займалися спортом, ми повинні бути впевнені, що у того, хто хоче грати у футбол – є м'яч, той, хто мріє стати чемпіоном – має у своєму місті чи селі секцію, де відточуватиме свою майстерність. Але спорт – це не лише  відомі спортсмени та їхні нагороди. Це також здоровий спосіб життя, дружба і планування майбутнього. Саме завдяки спорту ми знайомимося з нашими першими друзями у дворі, вчимося бути чесними і грати за правилами. Спорт об'єднує громади. А наше завдання – відшукати найактивніших, хто готовий змінюватися сам і сміливо бере на себе відповідальність змінювати суспільство, у якому живе», – коментує Аліна Носенко, директор Klitschko Foundation.


З 2014 року спортивне обладнання отримали  188 шкіл. У минулому сезоні за право виграти свою «Посилку успіху» змагалися 1013 учасників.

До участі у конкурсі можуть долучитися школярі, їхні батьки, вчителі та тренери. Варто лише виконати кілька простих кроків:
1. Зняти відеоролик та розказати про тренування у школі
2. Завантажити ролик у соціальну мережу (Facebook, YouTube)
3. Зареєструватися у системі my.klitschkofoundation.org.
4. Заповнити анкету, додати посилання на відео
5. Залучити друзів до конкурсу у соціальних мережах
Конкурс на проект «Посилка успіху» триває до 27 жовтня.

Більше про проект за посиланням:
http://klitschkofoundation.org/projects/sport/posilka-uspikhu/

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 110 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира