Івано-франківський силач Василь Вірастюк розповів про свою мрію

Найсильніша людина світу Василь Вірастюк взяв участь у проекті «Время строить» на телеканалі «Інтер». У інтерв’ю відомий спортсмен розповів про те, як допоміг зробити реальністю мрію героя програми – паралімпійця Павла Горбоноса з села Карнаухівка Дніпропетровської області. Сім’я Павла, яка жила у напівзруйнованій будівлі, завдяки проекту «Время строить» отримала нове житло, про яке мріяла багато років. Свідками неймовірних змін життя Павла та мешканців Карнаухівки стали глядачі першого випуску проекту «Время строить», командою якого керує Оксана Марченко.

- Василь, чому ви вирішили взяти участь у проекті Оксани Марченко «Время строить»?

- Мене завжди цікавлять проекти, які приносять радість, щастя і користь людям. А «Время строить»? Подібних проектів в Україні ще не було. Це відбувається вперше в нашій країні. І я радий бути маленькою, але дуже важливою частинкою того фундаменту, який придумала і втілила команда проекту. Він важливий для всіх людей, яким подарували щастя. А це – не тільки безпосередні учасники проекту, а й жителі села Карнаухівка – друзі, сусіди, знайомі. Чи оцінить його вся країна? Не знаю. Думаю, хтось щиро порадіє за героїв проекту, а хтось відкрито позаздрить. Але це не важливо. Важливим є те, що тепер сім'я Горбонос буде жити в хороших умовах.

- Що вас найбільше вразило в історії Павла Горбоноса?

- Мене складно чимось здивувати, я завжди тверезо розмірковую над ситуаціями, можливо, у зв'язку з тим, що сам кілька разів постраждав у житті, пережив трагедію (перша дружина Василя загинула під час сходження лавини на гірськолижному курорті, - прим.ред.). Звичайно, це важко. І Павло молодець, що витримав, почав нове життя. Це заслуговує на повагу. Дивно, але коли таке відбувається в житті, люди насправді думають, що ти опустишся, зневіришся, «сядеш на стакан». Це чомусь повністю виправдовується в суспільстві. І викликає здивування, коли ти дієш інакше.

- Чим саме допомагали родині Горбонос?

- Було кілька моментів. Перший раз я приїхав, коли на ділянці був зведений фундамент і стіни. Потрібно було викорчувати дерева, прибрати територію, зацементувати електричну опору. У наступний приїзд ми з групою байкерів з Дніпра висаджували дерева у садку, закопували і цементували спортивну конструкцію – турнік, бруси, канат, кільця для дітей. Допомагали розчищати територію за спортзалом.

- Говорять, що, коли вас залишили головним на будівництві, працювати всі стали в два рази швидше ...

- (Сміється). Та я нібито нікому кулак не показував, але всі по виразу обличчя відразу зрозуміли, що розслаблятися не варто.

- А вам вже вдалося побудувати будинок своєї мрії?

- Він поки що існує тільки в моїх мріях. Він дуже схожий на будинок героїв проекту «Время строить». Він невеликий, затишний і теплий. Я маю на увазі не опалення, а атмосферу в домі. Тому можна сказати, що сьогодні проект «Время строить» здійснив і мою мрію.

- У героїв проекту «Время строить» здійснилася мрія. А ви самі вірите в те, що мрії збуваються?

- Звичайно, вірю. У мене якісь мрії збувалися, якісь ні. Наприклад, в дитинстві я поставив собі мету, мріяв стати олімпійським чемпіоном. Вона не збулась. Але я зміг досягти вершини і почесних звань в інших видах спорту – двічі завойовував титул найсильнішої людини в світі. Взагалі у мене такий склад характеру, що, якщо я не впевнений в кінцевому результаті, то можу і не взятися за справу. Потрібно бути впевненим, що все вийде. Бувало, ставив перед собою нереально високі цілі. Але, як відомо, поки йдеш до мрії – ставиш рекорди!

Не пропустіть! Щосуботи о 20:30 на «Інтері» – новий випуск реаліті-шоу «Время строить». Героями програми стають люди, які потребують допомоги і достойні її отримати.

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 478 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира