На Житомирщині поліцейські та рятувальники навчають дітей безпечній поведінці

В області стартувала акція «В центрі уваги – діти», під час якої школярі знайомляться з роботою правоохоронців та рятувальників, вивчають правила поведінки у разі виникнення небезпечних ситуацій або виявлення невідомих предметів. В обласному центрі перша така зустріч відбулась 22 лютого у Житомирській обласній бібліотеці для дітей.

Ініціаторами акції стали працівники ювенальної превенції поліції Житомирщини та обласного управління ДСНС.

Третьокласники з житомирської спеціалізованої школи №12 зустрілися з поліцейськими та рятувальниками у затишній залі дитячої бібліотеки. Тут під час вікторини вони пригадали правила безпечної поведінки на вулиці та вдома, порядок дій у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації.

Окремо учасники заходу обговорили небезпеку, що можуть нести невідомі предмети. Школярі роздивилися навчальні макети вибухових пристроїв та боєприпасів, дізналися, як треба діяти у разі виявлення таких чи схожих речей. Діти отримали листівки з корисною інформацією.

Темою спілкування з поліцейськими стало запобігання правопорушенням у дитячому середовищі. Учні разом з правоохоронцями обговорювали різні неприємні ситуації, в які можна потрапити дорогою до школи чи додому, під час ігор з однолітками, спілкуючись у мережі Інтернет тощо.

- Щоб вберегти дітей від скоєння правопорушень, важливо чітко роз’яснити їм, які саме вчинки є неправильними, чому не можна ображати своїх товаришів чи оточуючих людей, - коментує керівник підрозділу ювенальної превенції ГУНП області Наталія Гончарук. – Під час таких зустрічей ми наводимо реальні приклади, застерігаємо від необдуманих вчинків та дій «за компанію», що можуть обернутися негативними наслідками. Окремо розповідаємо про небезпеки, що можуть очікувати під час «невинного» віртуального спілкування у соціальних мережах.

Серйозна розмова змусила дітей замислитись та навіть запропонувати свої шляхи мирного вирішення конфліктних та складних ситуацій.

Згодом учні мали змогу розпитати поліцейських про особливості їх роботи, оглянути і приміряти спеціальні захисні обладунки.

Правоохоронці сподіваються, що після таких зустрічей школярі будуть більш відповідальними за свої вчинки.

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 133 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира