Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Україно - Американського форуму "Насіння надії"

Форум відбудеться 28 березня 2018 року о 15.30 у головному корпусі Житомирського Національного Агроекологічного Університету за адресою: м. Житомир, вул. Старий бульвар, 7.

Форум буде відкритий виступом Конгресвумен США Марсі Каптур з Ініціативою «Насіння надії» для розширення можливостей жінок у сільській місцевості України.

У програмі Форуму виступи провідних експертів у галузі агрономії та інновацій у сучасних домогосподарствах, дослідження можливостей доступу продукції домогосподарств на організовані ринки та у торговельні мережі.

В рамках Україно - Американського форуму "Насіння надії" буде проведено конкурс на кращу овочеву консервацію серед представників домогосподарств. Мета конкурсу полягає у сприянні виробництву, реалізації та просуванню якісної продукції від домогосподарств в Україні. Буде визначено переможців, які отримують грошові призи.

Запрошуємо активно долучатися до участі у конкурсі з Вашою власноруч виготовленою овочевою консервацією, адже саме Ви виготовляєте якісну, екологічно чисту та здорову українську традиційну продукцію!

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 111 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира