КОМПАНІЯ «РУДЬ» У КИТАЇ

КОМПАНІЯ «РУДЬ» ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ В МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ І НАПОЇВ У КИТАЇ, ШАНХАЙ.

Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв SIAL China 2018 - це центральна подія для професіоналів індустрії виробництва напоїв і продуктів харчування – основних гравців ринку роздрібної торгівлі, громадського харчування, готельного та ресторанного бізнесу. Основні категорії експозиції: продукти харчування, безалкогольні напої, вина та спиртні напої, продукція і послуги готельної індустрії, передові технології та спеціальне обладнання харчового і пакувального виробництва.

Цього року Виставка SIAL China 2018 проходила з 16 по 18 травня. Експоненти і відвідувачі взяли участь в презентаціях продукції, ділових зустрічах і форумах, присвячених актуальним проблемам галузі. Взагалі у виставці прийняла участь біля 3000 експонентів з різних країн світу, майже 100 тис. відвідувачів.

Спеціалісти підприємства відвідують міжнародні виставки, активно вивчають закордонний досвід. Напрацювання компанії Рудь, дотримання стандартів якості, сучасне обладнання та підходи до розробки морозива дозволяють виготовляти продукцію, враховуючи споживчі тренди різних країн. Слід зазначити, що протягом останніх років підприємство успішно експортує свою продукцію до різних країн світу: США, Литви, Латвії, Естонії, Німеччини, Польші, Чехії, Греції, Болгарії, Хорватії, Іраку, ОАЕ, Казахстану, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Молдови, Ізраїля, Туркменістану та Китаю. ПАТ «Житомирський маслозавод» планує в найближчій перспективі розширення географії експорту.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 128 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира