Програми «Інтера» до Дня Хрещення Русі подивилися понад 10 млн. глядачів

28 липня, в День пам'яті Святого рівноапостольного князя Володимира, українці відзначають День Хрещення Русі. Рівно 1030 років минуло з епохальної події, яка на тисячоліття визначила нашу історію. 27 і 28 липня телеканал «Інтер» в прямому ефірі транслював урочистості, приурочені до 1030-річчя Хрещення Русі: молебень на Володимирській гірці, Всеукраїнський хресний хід і Божественну літургію в Києво-Печерській лаврі. Крім цього, 27 липня на «Інтері» було спецпрограммування, присвячене святу, що включає шестигодинний прямоефірний марафон «Наша віра», документальний проект «Києво-Печерська лавра. Фотографія тисячоліття», спеціальний кінопоказ. Святковий ефір «Інтера» в п'ятницю дивилися 10 млн телеглядачів в Україні.

Напередодні Дня Хрещення Русі сотні тисяч віруючих з'їхалися до Києва. 27 липня біля пам'ятника рівноапостольному князю Володимиру відбувся урочистий молебень, після якого віруючі і духовенство пройшли хресним ходом в Києво-Печерську лавру. В цьому році, за даними інформаційно-просвітницького відділу УПЦ, в молебні та хресній ході взяли участь понад 250 тисяч осіб.

«Інтер» – єдиний український телеканал, який приділив 1030-річчя Хрещення Русі особливу увагу в своєму ефірі.

«У День Хрещення Русі «Інтер» традиційно транслює урочистий молебень і хресний хід. Але на відміну від попередніх років цього року 27 липня, в переддень свята, у нас день був повністю присвячений цій даті. У праймі вийшов спеціальний проект до 30-річчя відновлення чернечого служіння в Києво-Печерській лаврі «Києво-Печерська лавра. Фотографія тисячоліття», художній фільм «Поп» з колекції «Православного кіно», – говорить керівник Inter Media Group Ганна Безлюдна. – Ми зняли всю рекламу. Всім цим днем, як єдиним цілим, ми хотіли дати мільйонам наших глядачів відчуття єдиного великого, світлого свята, яке всіх об'єднує. Тому ми вирішили розширити рамки нашого ефіру. Ми відчули, що це дуже важливо і люди цього чекають. Я щаслива, що ця подія відбулася і що телеканал «Інтер» дав можливість мільйонам людей приєднатися до спільної молитви».

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 192 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира