Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня отримала у подарунок дитячий майданчик від Фонду родини Розенблат

21 вересня у Житомирський обласній дитячій клінічній лікарні відкрили новий дитячий майданчик. Такий подарунок маленьким пацієнтам зробив Благодійний фонд родини Розенблат. З повітряними кульками, танцями та забавами – так святкували відкриття сучасного ігрового майданчика. За «пігулку щастя» для пацієнтів лікарні керівництво медустанови дякує Фонду родини Розенблат, в якому, не зволікаючи, відгукнулись на їхнє прохання щодо облаштування яскравого, кольорового й, насамперед, безпечного дитячого майданчика.

«Діти, навіть хворі, вони залишаються дітьми. Вони хочуть десь відпочити, вони хочуть погратися, вийти на свіже повітря. Тому такий майданчик повинен бути обов’язково. Я думаю, що діти дуже задоволені. Ви бачите навіть зараз, як діти ведуть себе: вони забули, що вони хворіють, вони забули, що вони в лікарні, і це дуже позитивно для здоров’я цих дітей», - розповідає головний лікар КУ «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Юрій Довгополий.

У тому, що граючись дійсно забуваєш про лікувальні процедури, хворобу та швидше одужуєш, підтверджують й самі пацієнти лікарні.

«Я з багатьма познайомився у лікарні, здебільшого на вулиці, на майданчику. Мені це допомагає, я знаю, що сміх – це найкращі ліки», - зізнається пацієнт лікарні Даня.

На гостину до малечі завітав і засновник Фонду родини Розенблат, який переконаний: незважаючи на обставини, діти повинні радіти життю та відчувати себе щасливими.

«Важливо, щоб діточки, які сьогодні знаходяться тут, лікуються, теж мали можливість погратися, і це нагадувало їм їхню домівку, щоб вони більше посміхалися. Коли дитина сміється, значить вона здорова, щаслива. Думаю, що цей подарунок буде дійсно дарувати радість для дітей і вам теж насолоду. Адже, коли ви будете дивитися на граючих дітей, значить ваша праця успішна», - каже засновник Фонду родини Розенблат Борислав Розенблат.

За рік в у Житомирський обласній дитячій клінічній лікарні перебувають майже 16 тисяч маленьких пацієнтів, кожна четверта дитина з обласного центру.

Нагадаємо, «Фонд родини Розенблат» вже встановив в Житомирі та області близько 30 дитячих майданчиків і на цьому, обіцяють, зупинятися не збираються. Позаяк щасливі діти – щасливе майбутнє України.

За матеріалами Житомир.info

 


 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 128 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира