Бухгалтерська осінь

Ні для кого не секрет, що спеціальність бухгалтера, особливого - головного, в Україні, співзвучна зі спеціальністю мінера: не догледів за постійною зміною в Законодавстві, не по тій формі заповнив декларацію, на 1 день запізнився з оплатою податків і відразу на бухгалтера і на фірму накладаються штрафні санкції, приходять різні провіряючі, а іноді справа доходить і до судових розглядів.

В таких умовах допомога, яку надає бухгалтерам, громадська організація «Всеукраїнський Бухгалтерський Клуб» дуже значима. Це Конгреси, Форуми, Конкурс «Кращий Бухгалтер України», вебінари і, звичайно, щомісячні безкоштовні семінари в кожному регіоні України.

Ми запрошуємо 29.10.18р. бухгалтерів Житомирщини на б/к семінар для бюджетних установ.

На семінарі розглянемо питання по публічним закупівлям, по трудовому законодавству та оплаті праці, питання за річною фінансовою звітністю бюджетної установи, а також - по роботі з електронними сервісами «E-Data», «Є-Звітність», «Клієнт Казначейства», «FREDO Звіт». Зареєструватися на семінар і ознайомитися з докладним планом можна на САЙТІ «Групи Компаній Баланс» за посиланням.

У жовтні планується вебінар на тему «Проведення перевірок по трудовому законодавству», у листопаді - проведення семінару в Житомирі для комерційних фірм, а в грудні - для підприємств сільського господарства: стежте за новинами на нашому САЙТІ!

Цієї осені вже пройшло багато різних заходів, частина з яких можна прослухати в записі:

- 28.08.2018р. був проведений вебінар по ЄСВ. Спікер вебінару: Боршовська Валентина Петрівна – заступник директора Департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Пенсійного фонду України. Ви можете прослухати запис вебінару за посиланням.

- У вересні було проведено кущовий семінар з партнерами САБ для бюджетних організацій. На семінарі Лістрова Світлана Анатоліївна, консультант з бухгалтерського обліку та оподаткування, розкрила питання по темі: «Актуальні питання бухгалтерського обліку в державному секторі та подання звітності за 9 місяців. Нова звітність по ЄСВ. Новий порядок фінансування лікарняних, декретних, заповнення нової заявки розрахунку».

- 13 вересня у м. Житомир був проведений семінар-практикум по новаціям від Фонду соціального страхування та по питанням нового звіту з ЄСВ. На семінарі були присутні близько 300 осіб.

- 25.09.18р. було проведено вебінар «Сервіси Електронного кабінету та нові можливості їх використання", запис якого можна послухати за посиланням.

- 12 жовтня в Києві відбувся кущовий семінар (Тема: Значні угоди, новий Звіт з ЄСВ, квартальна звітність по прибутку, коригування по ПДВ) за участю Назарбаєвої І.А.,

- З 1 вересня стартував 6 Конкурс «Кращий Бухгалтер України», який дає можливість перевірити свої знання, визначити «вузькі» місця, отримати заслужену повагу і визнання у керівника і колег. Переможці кожного етапу отримають відповідні сертифікати, а 10 кращих - сертифікат «Головний бухгалтер - майстер обліку та адміністрування, партнер керівника і держави» і подяку Міністерства фінансів України.

- В Одесі з 29.09 по 02.10.2018р. пройшов « Бухгалтерський агро-інтенсив», основна тема якого була присвячена земельним питанням.

Приймайте участь в наших заходах і відчувайте себе впевнено у всіх ситуаціях!

Горбунова Галина Олександрівна, голова Житомирського обласного осередку громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб»

(0412) 26-07-23, (067) 405-53-12, (093) 348-85-77, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 199 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира