Поліцейські Житомирщини підсумували результати роботи у 2018 році

22 січня у Головному управлінні Нацполіції в області відбулось засідання  колегії, на якому правоохоронці проаналізували результати роботи по усім напрямам діяльності.

Участь у засіданні взяли члени колегії ГУНП, керівники структурних підрозділів,  відділів і відділень поліції, а також їх заступники.

Розпочинаючи роботу начальник ГУНП В’ячеслав Печененко наголосив, що оцінка діяльності поліції – це довіра людей. А вона, у свою чергу, можлива, коли є реальний результат роботи з розкриття та розслідування злочинів, захисту прав жителів області, забезпечення правопорядку та безпеки. Більшість цифрових показників відзначились позитивними тенденціями у порівнянні з минулим роком, але зупинятись ще дуже рано.

- Кожен із присутніх у залі несе персональну відповідальність за результати роботи своїх підрозділів, - сказав керівник поліції.

До поліції Житомирщини  упродовж 2018 року надійшло майже 197,5 тисяч заяв та повідомлень, що на 10,4% більше, ніж у 2017. При цьому кількість зареєстрованих кримінальних правопорушень зменшилась на 4,5% і складала  майже 13,8 тисяч.

Більш детально діяльність слідства, кримінальної поліції, блоку превенції проаналізували заступники начальника ГУНП по напрямам службової діяльності. Так, начальник Слідчого управління Олександр Радченко звернув увагу на збільшення кількості у порівнянні з минулим роком кримінальних проваджень, направлених до суду - з 4316 у 2017 до 4399 у 2018. Водночас зазначив, що залишаються актуальними для області питання обгрунтованості закриття кримінальних проваджень, правильної кваліфікації правопорушень та дотримання законності у повсякденній діяльності поліцейських.

Заступник начальника ГУНП – начальник кримінальної поліції Сергій Крупєй під час обговорення роботи розшуківців дав принципову оцінку діяльності територіальних підрозділів по розкриттю тяжких та особливо тяжких злочинів, незаконному заволодінню транспортними засобами, протидії незаконному обігу зброї та наркотичних засобів.

Під час аналізу роботи превентивної поліції заступник начальника ГУНП Артем Лисогор відзначив дільничних офіцерів області, які упродовж двох років утримують найвищий  по Україні рейтинг за результатами роботи.  Водночас полковник поліції проаналізував конкретні показники діяльності й інших служб – ювенальної, дозвільної,  груп швидкого реагування та загалом  забезпечення публічного порядку.

Питання стану кадрового забезпечення, дисципліни та законності, а також обліково-реєстраційної дисципліни та результати проведення комплексних інспекторських перевірок у підрозділах поліції стали наступними у порядку денному колегії.

Окрім детального аналізу недоліків у роботі, під час засідання колегї також було визначено і кращі за результатами діяльності у 2018 територіальні підрозділи. Ними стали Коростишівський відділ, Ружинське, Брусилівське та Ємільчинське відділення поліції, які отримали Подяки ГУНП та в якості заохочення – комп’ютерну та офісну техніку для покращання організації роботи.

- 2018 був непростим для нашої держави, але попереду ще більш напружений 2019, який позначиться низкою важливих суспільно-політичних подій. Поліція працює у вирі цих подій, виконуючи свої завдання - протидіє злочинності, забезпечує правопорядок та безпеку, охороняє права і свободи громадян. Ці функції визачені Законом України «Про Національну поліцію» і ефективність їх виконання залежать від кожного з вас. Серед пріоритетів у роботі – протидія вуличній злочинності, попередження крадіжок з осель жителів області, боротьба з незаконним обігом наркотиків і зброї, - підсумував начальник ГУНП В’ячслав Печененко.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 136 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира