За ініціативи Борислава Розенблата житомирська міська лікарня № 2 отримала сучасний дефібрилятор

В центр ішемічної хвороби серця центральної міської лікарні №2 за ініціативи народного депутата України Борислава Розенблата закупили сучасний японський дефібрилятор. На його придбання виділили 240 тисяч гривень з державної субвенції.

Народний обранець каже, що лікарі звернулися за допомогою ще влітку, на той час медичний заклад використовував старі російські та вживані дефібрилятори.

«Влітку я був на зустрічі з колективом, і коли ми вийшли із зали після нашої розмови, то до мене, як завжди, звернувся Олесь Іванович і каже: нам негайно потрібен дефібрилятор, для того, щоб спасати людей. Сказали, що той, який є в лікарні, вже в непрацюючому стані. Ще три роки тому я для себе вирішив із керівниками підприємств і з головними лікарями про те, що ми повинні максимально обладнати новим обладнанням наші лікарні. Тому що будь-який лікар, навіть найкращий, з золотим серцем, з найкращими знаннями, але без обладнання, не може так допомагати людям. Тому ми взяли такий курс і за три роки фактично максимально все, що могли зробили, для того, щоб змінити обладнання», - говорить Борислав Розенблат.

Про переваги нового апарату розповідає завідуючий міським центром ішемічної хвороби та некоронарогенних захворювань серця ЦМЛ №2.

«Це найкращий японський дефібрилятор. Він, по-перше, новий, і на даний момент лікарня не мала такого дефібрилятора. Ми мали, або дефібрилятор російського виробництва, який не є досить нормальним, і мали б/у дефібрилятори. Звичайно, ми ними працювали, вони виконували свої функції, але новий – це зовсім інший рівень. Крім того, що можна надавати невідкладну допомогу, він використовується для відновлення ритму планового. В області, навіть якщо говорити про дефібрилятор такого рівня, то, я думаю, що це одиничний», - каже завідуючий міським центром ішемічної хвороби серця Олесь Кутній.

Пацієнтки, які вже пройшли лікування апаратом, дякують за таку можливість народному депутату та лікарям.

«Дякую вам в першу чергу за те, що ви нам надали таку апаратуру, що нас витягує, як кажуть, з того світу» - каже Романіда Климчук.

«Також дякуємо нашим лікарям за те, що надають нам першу допомогу, за все їм дуже щиро дякуємо. Дуже тут гарний персонал – що лікарі, що медсестри», - додає Валентина Загурська.

Впродовж двох років – 2016 та 2017 в Житомирських лікарнях замінили медичного обладнання коштами держсубвенції на 45 млн 300 тис гривень. Цей проект також ініціював та втілював народний депутат від Житомира Борислав Розенблат.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За матеріалами Житомир.info

 

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 118 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира