Борислав Розенблат вручив грамоти Верховної Ради України двом житомирянам

4 лютого, у Житомирі, народний депутат Борислав Розенблат вручив грамоти Верховної Ради України двом житомирянам. Високі відзнаки отримали Олена Дерев’янко – директор Комунальної соціально-реабілітаційної установи «Житомирське вище професійне училище-інтернат» Житомирської обласної ради та Ярослав Возний – директор Житомирського обласного відділення Фонду соціального страхування інвалідів.

«Сьогодні двоє відомих житомирян отримали грамоти Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом». Радий, що їхні високі професійні здобутки цінують не лише колеги, підлеглі та вихованці, а й у Верховній Раді. Для мене велика честь вручити ці нагороди фахівцям такого рівня! Ви робите дуже важливу роботу для міста і для житомирян! Ще раз вітаю і бажаю не зупинятись на досягнутому!» - наголосив народний депутат Борислав Розенблат.

«Це важлива нагорода для усього нашого колективу, яка засвідчує, що ми рухаємось у правильному напрямку. Дякую найкращому трудовому колективу Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, соціальним партнерам, керівництву Фонду, усім організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю, Бориславу Розенблату, усім друзям за плідну співпрацю в інтересах людей, які найбільше цього потребують. Попереду багато роботи. Тож, всім здоров'я та натхнення», - зазначив під час вручення нагороди Ярослав Возний, директор Житомирського обласного відділення Фонду соціального страхування інвалідів.

Олена Дерев’янко, директор Комунальної соціально-реабілітаційної установи Житомирське вище професійне училище-інтернат Житомирської обласної ради розповіла, що грамота Верховної Ради України - це важливе досягнення для їхнього училища-інтернату.

«Я дякую Бориславу Соломоновичу за цю нагороду, дякую усім, хто цінує нашу педагогічну й організаційну працю. Ми змінюємось, змінюємо підходи до виховання. Це помічають й наші вихованці й наші гості. Для нас дуже важливо, що Борислав Соломонович та його Фонд родини Розенблат завжди допомагає нашому училищу-інтернату, завжди відгукуються на наші звернення, а сьогодні ми отримали ще й таку відзнаку від Верховної Ради. Це мотивує», - зазначила Олена Дерев’янко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 118 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира