Міський голова Сергій Сухомлин напередодні 30-ї річниці виведення військ з Афганістану зустрівся з учасниками бойових дій на території інших держав

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану міський голова Сергій Сухомлин зустрівся з представниками Житомирської міської спілки ветеранів афганської війни.

«Кожного року ми пам’ятаємо та вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав. І в минулому році вперше за роки не залежності вручивши 22 квартири вашу мужність і подвиг було гідно оцінено. Хочу подякувати вам за те, що 30 років тому ви стали на оборону наших кордонів і по сьогоднішній день застосовуєте і передаєте свій досвід для боротьби з агресором», – звернувся міський голова до присутніх.

Голова спілки ветеранів АТО та силових структур України «Щит України» розповів про участь у війні воїнів-прикордонників:

«Серед тих, хто брав безпосередню участь у тій війні, були і воїни-прикордонники. Вони, як і тисячі їх товаришів по зброї, гідно виконували свій військовий обов’язок, пройшовши страшні випробування, заплативши за це ціною власного здоров’я, а багато віддали своє життя. Прикордонники вели жорстокі бої на глибині до 100 кілометрів від кордону. Уже в січні 1982 року майже вся північна частина території Афганістану знаходилась в зоні відповідальності Прикордонних військ. За офіційними даними 518 прикорднонників, з них 83 офіцера загинули, як тоді було прийнято говорити при виконанні інтернаціонального обов’язку».

Також він додав, що покоління обпалене полум’ям збройних конфліктів стало активним учасником розбудови Української держави. Воїни-афганці сказали своє вагоме слово під час Революції Гідності, їх бойовий досвід і тепер є запорукою багатьох перемог у боротьбі з російським агресором за Незалежність і територіальну цілісність України.

Довідково у 2018 році:

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 214 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей» за результатами рішення міської комісії щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення окремих пільгових категорій громадян у 2018 році призначено грошову компенсацію 20 родинам членів сімей загиблих та осіб з інвалідністю, які брали участь у бойових діях на території інших держав на суму 19 928,8 тис. грн.

Також 2 особам з інвалідністю II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав поліпшено житлові умови за рахунок міськвиконкому.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 135 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира